Szkoła Tańca Jawor

Tradycja i doświadczenie od 1963 roku.

O szkole Tańca Jawor : Instruktorzy

Barbara Jawor

nauczycielka tańca,
trenerka,
tancerka klasy S w stylu Standard ⁄ Latin,
członkini Polskiego Towarzystwa Tanecznego,
sędzia Sportowego Tańca Towarzyskiego kategorii I.
Wiele lat trenowała taniec towarzyski, zdobywając najwyższą klasę teneczną "S" w stylu standardowym i latynoamerykańskim.

Ze swojej tanecznej pasji postanowiła uczynić swój zawód.
Ukończyła Kurs Kwalifikacyjny Tańca Towarzyskiego. Zdała egzamin angielski z obu stylów tanecznych w Imperial Society of Teachers of Dancing. Brała udział w wielu specjalistycznych szkoleniach tanecznych prowadzonych przez uznanych mistrzów Europy i Świata.

Pasja tańca przerodziła się w pasję nauczania, choć w wolnych chwilach chętnie tańczy flamenco i modern jazz.

Joanna Jawor

finalistka Mistrzostw Polski Młodzieży,
tańczyła ponad 10 lat w klubie tańca „Dziupla” w Poznaniu
uczestniczyła w wielu turniejach tańca towarzyskiego, krajowych i zagranicznych.
W 2000 roku była finalistką Mistrzostw Polski Młodzieży, zajmując 4 miejsce.
Była wielokrotną finalistką Mistrzostw Okręgu Wielkopolskiego w tańcu towarzyskim.
Ukończyła kurs instruktora dyscypliny sportu – taniec sportowy przy Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.

Brała udział w wielu specjalistycznych szkoleniach tanecznych prowadzonych przez uznanych mistrzów Europy i Świata, m.in.:

• Colin James - Anglia
  • Jukka Haapalainen, Sirpa Suntari - Finlandia
  • Luis Van Amstel - Holandia
  • Hans Galke - Niemcy.

Karina Przech

pedagog,
dyplomowana instruktorka tańca,
choreoterapeutka,
fizjoterapeutka.
Ukończyła dwa kierunki na UAM w Poznaniu: pedagogikę zdrowia i pedagogikę specjalna. Brała udział w szkoleniu DMT- Choreoterapia Tańcem i Ruchem. Uczestniczyła w licznych warsztatach tanecznych z zakresu tańca współczesnego, modern, jazz, taniec klasyczny, improwizacja taneczna.

Wiele lat tańczyła w Szkole Tańca Współczesnego w Poznaniu (STW) występując m.in. w spektaklach w Starym Browarze.
Od wielu lat pracuje jako instruktorka tańca prowadząc grupowe i indywidualne zajęcia taneczne w rożnych grupach wiekowych. Pracuje również z młodzieżą niepełnosprawną.
Z pasją przekazuje swoją taneczną wiedzę, wspierając i motywując na każdym poziomie zaawansowania.
Od paru lat prowadzi zajęcia z choreoterapii, gdzie ruch i praca z ciałem stają się drogą terapeutyczną.
Opròcz tańca ma zamiłowanie do innych form sztuki. W wolnym czasie maluje, szyje i rysuje.

Miłosz Winkler

Jest czynnym tancerzem tańca towarzyskego o najwyższej krajowej klasie "A" w tańcach latynoamerykańskich. W czasie swojego rozwoju uczestniczył w wielu szkoleniach prowadzonych przez uznanych trenerów zarówno polskich, jak i zagranicznych. W różnych formach i technikach poszukuje uniwersalnych prawd z zakresu tańca. Głęboko wierzy, że jego życiowym powołaniem jest przekazywanie wiedzy dotyczącej tańca tak, by jego holistyczna forma była dostępna dla każdego.

Małgorzata Ziółkowska

Psycholog, psychoterapeutka, pedagog tańca, choreoterapeutka. Ukończyła licencjackie studia taneczne odbywając równocześnie liczne szkolenia z choreoterapii, magisterskie studia psychologiczne (psychologia kliniczna i zdrowia człowieka dorosłego) oraz 4-letnią szkołę psychoterapii w nurcie integracyjnym. W ruchu towarzyszy jej myśl, że w ciele człowieka zawarta jest jego historia, stany emocjonalne ("ciało nie kłamie") oraz, że człowiek może poprzez pracę z ciałem dokonywać zmian i wpływać na jakość swojego życia. Choreoterapii i improwizacji uczyła się od polskich i zagranicznych choreoterapeutów, tancerzy i psychologów. Pracowała choreoterapeutycznie m.in. z kobietami będącymi ofiarami przemocy oraz młodymi artystami w studium aktorskim. Małgosia jest zwolenniczką małych kroków dopasowanych do potrzeb, słuchania ciała i szacunku do pojawiających się emocji. W gabinecie psychoterapeutycznym pracuje głównie z kobietami, studentami i artystami.

Więcej o prowadzącej: www.strefa‑ciszy.online

Aktualnosci

Oferta (kursy)
Warsztaty choreoterapeutyczne